ECU_Omegas_Meriva A Z16XEP

Instalacja LPG Landi Renzo Omegas / Lovato - porozmawiaj o ten instalacji na forum. Napisz pytanie lub udziel odpowiedzi innym!
damek78
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 22, 12:54

ECU_Omegas_Meriva A Z16XEP

Post autor: damek78 »

Witam
Z racji tego że jestem tutaj nowy, chciałbym wszystkich pozdrowić i podziękować administratorom za utworzenie tego forum.
Poszukuję pomocy, ponieważ posiadam Opla Merivę 2007 rok z fabryczną instalacją gazową niemiecką . Z informacji zasięgniętych w sieci m.in. również tutaj, sterownik LPG jest zablokowany przez ASO. Proszę o informację czy jest możliwość odblokowania sterownika aby można było się z nim połączyć? Chciałbym zmienić temp. oraz rpm przełączenia na LPG. Posiadam interfejs LPG KME USB (FTDI), niestety nie znalazłem żadnego oprogramowania, które łączyło by się z centralką. Jeśli zakupię używany sterownik (odblokowany), to z przełożeniem będzie duży problem, chodzi o kalibrację, oraz wszystkie ustawienia. Może znajdzie się tutaj na tym forum ktoś kto mi w tym pomoże, lub kogoś poleci w okolicach Krakowa?
Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
W załaczniku foto centralki.
ECU_Omegas_Meriva A Z16XEP - IMG_20220921_185406.jpg
ECU_Omegas_Meriva A Z16XEP - IMG_20220921_185406.jpg (17.71 KiB) Przejrzano 2398 razy
Z wyrazami Szacunku
Damian
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post